Cep Telefonu Teknik Servisi

5 üzerinden 4,89 Toplam Oylayan: 24

luleburgaz-cep-telefonu-tamir

Lüleburgaz’da bulunan cep telefonu teknik servisimizde ve Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinden kargo ile cep telefonu teknik servisi hizmeti vermekte olan firmamız 2013 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden beri müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmektedir. En kaliteli hizmete en uygun fiyatlar ile ulaşabileceğiniz iş modelimiz ve siz değerli müşterilerimizin destekleri ile her geçen gün hizmet kalitemizi arttırmaktayız.

Lüleburgaz Cep Telefonu Teknik Servisi

Lüleburgaz cep telefonu tamircileri arasında akla ilk gelen firma olan Mobile Shop, cep telefonu teknik servisi alanında çalışmalarını kısa zamanda ülke geneline yaymış ve teknik servis hizmetinin yanında cep telefonu yedek parça, cep telefonu aksesuar ve cep telefonu tamir malzemeleri hizmeti de vermeye başlamıştır. Türkiye’nin her yerinden gelen siparişleriniz için kargo adresimiz:

Özerler Mahallesi, Fatih Caddesi, Torkan İş Merkezi, No:8, Mobile Shop
Tel: 0(288) 417 54 38 – Lüleburgaz/KIRKLARELİ 

Lüleburgaz Cep Telefonu Tamircileri

Lüleburgaz iPhone, Samsung, Sony, Nokia, LG, HTC, General Mobile, Asus, Casper, Lenovo, BlackBerry, Motorola cep telefonu markalarının her türlü tamir, bakım ve onarım işlemlerini teknik servisimizin yoğunluğuna göre 15 dakika ile 2 saat arasında gerçekleştirip teslim ediyoruz. Tüm marka ve modellerin ekran değişimi, kasa değişimi, batarya değişimi, şarj soketi değişimi gibi arızalarını tamir edip %100 müşteri memnuniyeti ile siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.

Konu Etiketleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir